tekst
pas1 pas2 pas3 pas4 pas5
baner2

 

ATARIA - "Komputer na TWOJĄ kieszeń"

Firma ATARIA powstała po to, by pomóc swoim klientom w znalezieniu wiernego i solidnego „partnera”, którym w dzisiejszym świecie jest komputer. W gąszczu ofert, w niezliczonej ilości fachowych pojęć powstają pytania:

* laptop czy komputer klasy PC,

* do nowych gier komputerowych czy do zwykłej pracy w domu i biurze,

* nowy czy używany...

Drogi KLIENCIE!

Zaufaj nam, a my odpowiemy na wszystkie powyższe pytania. Stawiając jeszcze kilka następnych, wspólnie dobierzemy wymarzonego „partnera” po to, by służył i pomagał w pokonywaniu codziennych trudności.

Wszystkie nasze działania są podporządkowane pełnej Twojej satysfakcji. W związku z tym nawiązujemy kontakty z dostawcami w różnych krajach Unii Europejskiej, po to by ciągle rozszerzać paletę naszego asortymentu (patrz oferta). Sprzęt komputerowy sprowadzany jest do Polski pod uwzględnieniem wszelkich przepisów prawa polskiego, jak i ochrony środowiska zgodnie z “Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym” z dnia 25. lipca 2005 roku.

Zanim dokonasz u nas zakupu sprzętu komputerowego przeprowadzamy z Tobą szczegółową rozmowę, która pomoże nam w doborze parametrów technicznych i wyglądu zewnętrznego sprzętu.

Na zakupiony u nas sprzęt komputerowy wcześniej gruntownie przygotowany (testy parametrów, kontrole optyczne, dokładne czyszczenie...), udzielamy co najmniej

*** 12-miesięcznej gwarancji ***

(za wyjątkiem n.p.: baterii do laptopów, drukarek atramentowych).

Wystawiamy faktury VAT.

Zasięg działania to klienci prywatni, jak i małe oraz średnie firmy.

 

"Nasza praca powinna owocować Twoim zaufaniem i zadowoleniem"

pasek2